Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд зобов’язав поліцію розслідувати таємні витрати партії Наливайченка на лобістів у США

Шевченківський районний суд Києва задовольнив скаргу Центру протидії корупції (ЦПК) і зобов’язав Нацполіцію розпочати розслідування щодо витрат партії екс-керівника СБУ і кандидата в президенти 2019 року Валентина Наливайченка на американських лобістів у США.

У травні ЦПК подавав до Головного управління Національної поліцію заяву про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про те, що “Політична партія громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” не вніс до фінансових звітів витрати на американських лобістів.

Проте поліцейські у визначений законом строк не розпочали розслідування, тому ЦПК й звернувся до суду.

Більше того, заяву ЦПК передали з Головного управління до Шевченківського районного управління Києва. Хоча за законом вони мали б самі почати розслідування, а на віддавати справу комусь іншому.

Суд задовольнив скаргу активістів і зобов’язав уповноважених осіб Головного управління Нацполіції розпочати розслідування.

Нагадаємо, “Політична партія громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” ймовірно найняла лобістів у США, використовуючи іноземну фірму.

У відкритих даних Міністерства юстиції США є інформація, що польська компанія Zeset sp.z.o.o., яка не проявляла жодної активності ані на польському, ані на українському ринках, оплатила роботу лобістів вартістю 400 тисяч доларів для партії “Справедливість”.

Керівники партії Наливайченка ймовірно порушили як американське законодавство, бо сам політик не був зареєстрований як отримувач лобістських послуг, так і українське, адже порушили порядок фінансування політичної партії.

Також ЦПК надіслав звернення до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) для проведення перевірки звітів партії Наливайченка.