Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд взяв перерву в питанні про закриття справи щодо “оценщиці” Труханова

Генпрокуроратура відреагувала на клопотання Центру протидії корупції та змусила прокурора Одеської прокуратури зробити те, що він мав зробити ще у липні 2018 — скасувати незаконну постанову одеського слідчого, яка може допомогти “вивести” зі справи Труханова важливу фігурантку Галину Богданову.

1 листопада суд взяв перерву, щоб отримати постанову Одеської прокуратури. Якщо такий документ нададуть суду — підстав для закриття справи щодо Богданової у кримінальній справі НАБУ/САП не буде.

Однак існує загроза, що і цю нову постанову зможуть скасувати, що знову створить ризик вивести “оценщицю” Труханова зі справи.

Справа в тому, що Одеська поліція відкрила справу щодо Богданової, аналогічну тій, яку розслідує НАБУ. Однак, ані слідчий з прокурором, ані одеські суди не побачили злочину у діях Богданової, що згідно із законом мало б означати закриття справи НАБУ/САП проти Богданової.

Якщо справу щодо Богданової закриють, це зробить неможливим доведення вини Труханова і його поплічників.

У четвер 1 листопада відбулось засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова, під час якого суд розглядав клопотання про закриття справи щодо Галини Богданової.

Богданова — оцінювачка нерухомості, яка оцінила розвалені будівлі екс-заводу “Краян” у 40 разів дорожче від їхньої попередньої вартості. Це дозволило Одеській міськраді купити будівлі колишнього заводу за значно завищеною ціною.

Нагадаємо, у 2016 Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.

Посилаючись на оцінку Богданової, Труханов обґрунтував перед “необізнаними” депутатами Одеської мерії вартість майже зруйнованого екс-заводу і ті ухвалили потрібне йому рішення про купівлю майна за завищеною ціною.

Наступне судове засідання відбудеться 9 листопада о 14.00.