Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд відмовив зняти заставу із обвинуваченого у справі Мартиненка — Володимира Богданця

Суд відмовив у задоволенні клопотання про зняття запобіжного заходу із одного із шести обвинувачених у так званій справі Мартиненка Володимира Богданця.

Адвокати Богданця просили зняти запобіжний захід начебто через належне дотримання обов’язків обвинуваченим. Крім того Богданець попросив повернути йому грошову заставу 1 млн грн, які він позичив у знайомого і тепер має повернути.

Прокурор заперечив у задоволенні такого клопотання, оскільки не зникли ризики через які на Богданця було покладено запобіжний захід. Зокрема мова йде про можливе знищення доказів у справі та тиск на свідків.

Більше того Богданець не зазначив у своїй декларації грошову позику, яку начебто отримав від знайомого, щоб внести грошову заставу 1 млн грн.

Нагадаємо, наразі Володимир Богданець — заступник гендиректора державного концерну «Ядерне паливо», який разом із Мартиненком та іншими фігурантами справи він обвинувачується у заволодінні коштами державного підприємства «СхідГЗК» у розмірі 17,28 млн. дол. США.

Схему реалізували через неправомірне укладення та подальше виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП «СхідГЗК» через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft GmbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

5 листопада відбулось чергове засідання у справі щодо від Народного Фронту Миколи Мартиненка, під час якого екс-нардепу завершували зачитувати обвинувальний акт та вручили повістку на допит.

 

Наступне судове засідання — 12 листопада з 12.00 до 15.00.