Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд відмовив ЦПК в оскарженні справи “рюкзаків Авакова”, рішення — не публікують

Суддя Солом`янського районного суду міста Києва Вадим Сенін повернув ЦПК скаргу на закриття так званої справи «рюкзаків Авакова». Про це стало відомо з порталу Судова влада. Тексту судового рішення, винесеного ще 22 серпня, активісти досі не отримали, з невідомих причин воно досі не оприлюднене в реєстрі судових рішень.

На думку юриста ЦПК Віталія Цокура, законних підстав для  повернення скарги у суду не було. Громадська організація є заявником у справі, відповідно має право на оскарження її закриття.

“Ми переконані, що рішення Солом‘янського суду є виключно політичним актом кругової поруки, яке ставить під загрозу можливість реанімування цього провадження”, — стверджує голова правління ЦПК Віталій Шабунін. “Це вже третя невдала спроба в законний спосіб поновити розслідування у справі, де фігурує син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова”, — додає активіст.

Слід зазначити, що про відповідне рішення громадська організація дізналася випадково.  

“ЦПК обов’язково оскаржуватиме рішення суду в апеляційному порядку. Але без повного тексту ухвали це неможливо, — пояснює юрист ЦПК Віталій Цокур. “Зволікання із публікацією повного тексту рішення та його направлення нам відтерміновує нашу апеляцію на невизначений термін. Навіщо це робиться? На нашу думку, для того, аби САП встиг передати справу “рюкзаків” до суду без головного підозрюваного — сина міністра Олександра Авакова. Якщо це станеться, зібрані детективами НАБУ докази його винуватості будуть знищені, адже опиняться поза межами справи”.

Нагадаємо, що у липні 2018 прокурор САП Василь Кричун закрив провадження у “справі рюкзаків” щодо двох фігурантів — сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова й екс-заступника міністра Сергія Чеботаря через начебто відсутність “прямих достатніх доказів”.

Обоє причетні до розкрадання 14,5 мільйонів гривень при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії.

Натомість підозрюваним залишився третій фігурант — Володимир Литвин, який уклав угоду зі слідство та взяв всю вину на себе.

13 липня НАБУ надіслало скаргу до керівника САП Назара Холодницького та генпрокурора Юрія Луценка щодо закриття кримінального провадження. Холодницький досі не відповів, хоча мав це зробити у триденний термін. Луценко ж взагалі відмовився розглядати скаргу по суті.

17 серпня Центр протидії корупції подав до Солом’янського суду скаргу на постанову прокурора САП Василя Кричуна про закриття кримінального провадження відносно Олександра Авакова та Сергія Чеботаря.