Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд ухвалить рішення у справі ЦПК проти СБУ через 10 днів

Окружний адміністративний суд Києва повернувся у режим письмового провадження і через 10 днів винесе рішення у позові Центру протидії корупції до Служби безпеки України через засекречення електронних декларацій керівництва відомства.

Про це головучий у справі “ЦПК проти СБУ” суддя Арсірій повідомив за результатами засідання 23 червня.

Окрім того суд дозволив Центру протидії корупції ознайомитися з документами, наданими Службою безпеки України на вимогу суду. Зокрема йдеться про два документи під грифом “для службового користування”: рішення СБУ про створення автономної системи для електронних декларацій та порядок її ведення.

Ці документи – надважливі для розуміння того, що насправді відбувається з деклараціями СБУ, в який спосіб вони подаються та де зберігаються, хто відповідальний за це і контролює безпеку системи, в решті решт, хто в СБУ перевіряє, чи взагалі подали свої декларації всі співробітники.

“Суд ухвалив не обмежувати наше право ознайомлюватися із цими документами, однак головуючий попередив нас про відповідальність за розголошення інформації з них, яка “для службового користування”, – пояснює юрист ЦПК Олена Щербан, – “Це означає, що ми будемо знати, хто поставив підпис під незаконним рішенням про створення СБУшної системи обробки та зберігання декларацій, але не зможемо про це розказати” – підсумовує юрист.

Напередодні судового засідання ЦПК письмово звернувся до СБУ з проханням надати доступ до цих документів, але відповіді не отримав.

Окрім того, судді долучили до матеріалів справи нові докази, надані ЦПК – розслідування журналістів програми “Схеми” про розкішний автопарк співробітників економічного управління СБУ.

Активісти просили продемонструвати відео розслідування безпосередньо під час судового засідання, утім, суддя Арсірій зазначив, що “нема чого тут влаштовувати кінозал, це ні до чого, ми опрацюємо ці матеріали під час письмового провадження”. Однак судді долучили розслідування журналістів до матеріалів справи як доказ.

У підсумку суд ухвалив перейти в режим письмового провадження, що є фінальною стадією процесу, коли судді вивчають всі докази, надані сторонами, і виносять рішення у справі протягом 10 робочих днів.