Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд підіграв адвокатам Мартиненка і призначив нову експертизу у справі “Енергоатому”

Сьогодні у Шевченківському районному суді Києва відбулося чергове засідання у справі колишнього депутата Миколи Мартиненка. Судді розглядали клопотання адвокатів про проведення експертизи в епізоді щодо “Енергоатому”, який закінчили досліджувати майже два місяці тому.

Під час засідання суд мав вп’яте досліджувати докази у справі про розкрадання на держпідприємстві “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”.

Проте адвокати Мартиненка на початку засідання подали клопотання про проведення судово-економічної експертизи, яка стосується вже розглянутого епізоду — заволодіня  6,4 млн євро НАЕК “Енергоатом”.

Адвокати екс-нардепа хочуть довести, що завищеної ціни під час закупівлі “Енергоатомом” обладнання у компанії Skoda JS не було. За їхніми словами, клопотання вирішили подати із запізненням, бо тільки наприкінці лютого вони отримали довідку, на основі якої хотіли робити експертизу.

Прокурор САП Олексій Скибенко наголосив, що цю довідку йому не надавли, а це є порушенням процесу. Адже будь-які докази мають надаватися спершу протилежній стороні у справі, а вже потім суду.

Більше того, експертизи у справі “Енергоатому” вже проводилися, у тому числі за клопотанням адвокатів Мартиненка. Тому не зрозуміло, для чого проводити ще одну.

Зрештою, довідку адвокатів не залучили до справи.

Після наради судді вирішили задовольнити клопотання захисників Мартиненка і призначили проведення експертизи у Дніпропетровському науково-дослідному інституті судових експертиз.

“Суд ухвалив упереджене рішення, призначивши цю експертизу. Більше того, доручив її проведення установі, яка вже надавала необ’єктивні висновки в цій справі.”, — каже юрист Центру протидії корупції Андрій Савін.

Наступне засідання 14 травня о 9.00.

Нагадаємо, Миколу Мартиненка звинувачують в організації схем з привласнення коштів державних підприємств НАЕК “Енергоатом” і “СхідГЗК”. Загальна сума збитків державі становить майже 700 млн грн.