Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Стало відомо прізвище нового голови Держлікслужби

Міністерство охорони здоров’я подало кандидатуру Сергія Гур’єва на посаду Голови Державної служби лікарських засобів.

Про це стало відомо з офіційного документу Кабінету Міністрів України «Центру протидії  корупції».

Слід відзначити, що сам МОЗ цю кандидатуру досі не оприлюднив. Так, єдине повідомлення щодо майбутнього очільника Держлікслужби на офіційному сайті МОЗ – про те, що конкурс завершено.

Сергій Гур’єв – доктор медичних наук, професор, заступник Генерального директора Українського науково-практичного Центру екстреної допомоги та медицини катастроф МОЗ України.

“На жаль, ми мусимо констатувати факт, що керівником ключового фармрегулятора країни не стане нова людина, – стверджує Олександра Устінова, член правління “Центру протидії корупції”. – Це людина яка більше 10 років працювала в існуючій системі і в самій Держлікслужбі, органу, що був і лишається одним з найкорумпованіших у країні. Саме від цієї людини залежатиме вартість ліків в Україні, які сьогодні в ціні золота”, – додає вона.

Як відомо, кандидатуру С.Гур’єва на посаду голови Держлікслужби має затвердити Кабінет Міністрів України.

Довідково:

 • Держлікслужба для Сергія Гур‛єва – не нова структура. Довгий час Сергій Гур‛єв був членом Ради з питань державної реєстрації виробів медичного призначення державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення.
 • Відповідно до Положення, Рада надає рекомендації щодо реєстрації (перереєстрації) виробів медичного призначення в Україні, проведення клінічних випробувань, проведення додаткових експертиз виробів медичного призначення, призупинення або зупинки дії реєстраційного посвідчення та інших питань у сфері обігу виробів медичного призначення, віднесених до компетенції Державної служби лікарських засобів та виробів медичного призначення.
 • Фактично, без дозволу Ради в Україні не реєструвався жоден виріб медичного призначення чи будь-яка медтехніка.
 • Більшість членів Ради мали свій власний бізнес, пов’язаний з медтехнікою – Інна Демченко, заступник екс-керівника Держлікслужби Олексій Соловйьова; нинішній народний депутат від Опозиційного блоку Тетяна Бахтєєва; Валерій Девко тощо.
 • Валерій Девко – у минулому керівник державного підприємства “Політехмед” та співвласник компанії “Люксоптика”, що торгує виробами медичного призначення. Одним із співвласників “Люксоптики” разом із Девком є мати голови Адміністрації Президента – Бориса Ложкіна, Ложкіна Лариса.
 • Компанія “Люксоптика” володіє іншою компанією, що торгує обладнанням –  “Медтехніка”, співвласником якої є свекруха Бориса Ложкіна – Шоломова Фіма.
 • У 2011 році Сергій Гур’єв став заступником Ради з питань державної реєстрації виробів медичного призначення державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення.
 • Одним із постійних співавторів наукових робіт Гур’єва виступав Олексій Соловйов, скандальний екс-керівник Держлікслужби, а нині – помічник народного депутата Тетяни Бахтєєвої.