Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Спроби ВР змінити правила гри наприкінці конкурсу – атака на незалежність рішення комісії – Джованні Кесслер

“Спроби ВР змінити правила гри наприкінці конкурсу – атака на незалежність рішення комісії” – заявив сьогодні під час засідання конкурсної комісії Джованні Кесслер, директор Європейського управління боротьби із шахрайством.

Нагадаємо, сьогодні на вирішальному засіданні з відбору Директора антикорупційного бюро конкурсна комісія обрала чотирьох кандидатів, які, у разі успішного проходження спеціальної перевірки, пропонуватимуться Президенту на посаду головного борця з ТОП-корупцією в Україні.

Під час засідання члени конкурсної комісії висловили занепокоєння у зв’язку із реєстрацією чергового законопроекту, що вносить зміни в закон про Нацбюро.

Зокрема, законопроект авторства депутатів Грановського, Мушака (обидва від БПП) та Хміля (Народний Фронт) №2339 скасовує граничний вік перебування особи на посаді Директора Національного антикорупційного бюро.

“Під час нашого першого засідання (ред. – де обговорювалася доцільність роботи комісії над змінами до закону про Національне Антикорупційне Бюро), я наполегливо казав, що ми не є Верховної Радою і, як комісія, не маємо втручатися у рішення, що приймає парламент”, – заявив Кесслер.

“Тепер я хочу звернутися до Верховної Ради, яка є виразом довіри українців та носієм  демократичних цінностей: ви не є конкурсною комісією. Ми є конкурсною комісією. Будь-які спроби втрутитися у чинний процес (ред. – відбору кандидатів на посаду директора Бюро) є дуже небезпечним. Змінювати правила гри наприкінці процедури конкурсного відбору – атака на незалежність членів та рішень комісії, яку ми будемо відбивати”, – підсумував Кесслер.