Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Справа Труханова: як Одеська мерія вже рік не може повернути 95 млн грн, розтрачених на схемі з “Краяном”

Рік тому, 5 квітня, Апеляційний суд залишив під арештом 92 млн грн зі 185, переведених на рахунки фіктивної компанії у справі мера Одеси Геннадія Труханова, та передав їх в управління АРМА. Іншу частину, тобто 97,3 млн грн, одеська мерія мала б повернути у місцевий бюджет, однак не поспішає з цим.

У жовтні 2016 Одеська міськрада погодилася придбати будівлі Краян для мерії за 185 млн грн.

Через два місяці на всі 185 млн гривень, переведених на рахунок фіктивної компанії ТОВ “Девелопмент Еліт”, суд наклав арешт. Судова експертиза показала, що вартість будівель “Краяну” завищена і становить вдвічі менше — 92,3 млн.

Щоб виправити ситуацію, учасники схеми уклали додаткову угоду, зменшивши вартість будівель до 90 млн. Угода була незаконною, бо відбулася вже після придбання приміщень.

Суддя Солом’янського суду Києва Людмила Кізюн двічі скасовувала арешт на 92 млн грн, але пізніше Апеляційний суд арешт коштів ухвалив і передав їх Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Інші 97,2 млн гривень із 185 мали повернутися міськраді.

Проте ТОВ “Девелопмент Еліт” повернуло міськраді всього 2,3 млн, а 95 млн залишила собі як зароблені з угоди про зменшення ціни. Напевно у мерї це розуміють і не поспішають йти до суду,щоб не потрапити у незручну ситуацію. Адже угода про зменшення ціни договору фіктивна.

Ці 95 млн гривень перебувають на рахунку ТОВ “Девелопмент Еліт”. У будь-який момент їх можуть “розпиляти”.

Труханова і його спільників, серед яких посадовці Одеської міської ради, обвинувачують в організації схеми з розкрадання 185 млн гривень на придбанні міськрадою приміщень заводу “Краян”. Малиновський суд Одеси намагається якнайшвидше завершити справу, аби встигнути до початку роботи Антикорупційного суду.