Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Справа Шабуніна: Суд визначив дати наступних засідань

Сьогодні 5 червня мало відбутись чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, проте слухання відклали для виклику свідка. Наступні судові засідання відбудуться 12 липня о 14.00 та 19 липня о 14.00.

На сьогоднішє засідання суд викликав для допиту Юлію Марушевську, проте вона не з’явилися. Юлія Марушевська була присутня, коли у квітні 2017 блогер-провокатор Всеволод Філімоненко переслідував Віталія Шабуніна у центрі міста.

Крім того, сьогодні Філімоненко влаштував чергове посміховисько під час судового засідання та приніс шоколадні яйця.

Нагадаємо, що майже рік тому 8 червня 2017 Віталій Шабунін вдарив провокатора Філімоненка. Шабуніна звинувачують за статтею 345-1 «Погроза або насильство щодо журналіста» Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

У суді вже допитали частину свідків обвинувачення, а саме, Дениса Маганова, Антона Гриньова та Олексія Липовецького.

Важливо нагадати, що кілька тижнів тому стало відомо про відкриття ще одного кримінального провадження за фактом начебто перешкоджання діяльності журналіста членом правління Центру протидії корупції — Олександрою Устіновою та її цивільним чоловіком.

У Центрі протидії корупції розцінюють це як тиск на Олександру Устінову перед судовим засіданням, оскільки і вона, і її цивільний чоловік найближчим часом мають бути допитані в суді по справі голови правління ЦПК Віталія Шабуніна.

 

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq