Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Справа Шабуніна: під час наступних засідань суд допитає Філімоненка та Шабуніна

Відбулось чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна. Суд вирішив під час наступних судових засідань 11 та 23 вересня допитати “потерпілого” провокатора Всеволода Філімоненка, а також Віталія Шабуніна.

У червні 2017 року Всеволод Філімоненко, який прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання, спровокував Віталія Шабуніна і той ударив його. До цього провокатор переслідував і цькував Віталія, його близьких та колег.

Тепер голову правління ЦПК звинувачують у начебто побитті журналіста. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

31 липня відбулось чергове засідання у справі. До суду викликали у якості свідків медиків, які встановили “діагноз” провокатору Філімоненку. Однак вони вже втретє не з’явилися. 

Не прийшов на судове засідання і сам “потерпілий” Філіменко. За словами його адвоката, він перебуває за кордоном. Тому суддя Олена Козаченко вирішила скасувати судове засідання, що мало відбутися 2 серпня 2019. 

Суддя призначила наступні засідання на 11 та 23 вересня, а також змінила порядок розгляду справи. 

Так, під час наступних засідань суд допитає Філімоненка та Шабуніна, потім перейде до дослідження письмових доказів, а згодом знову викликатиме свідків, які не з’явилися. 

Лікаря-рентгенолога та мали медичного експерта Давида Валіахметова мали допитати для того, щоб зрозуміти, як лікарі змогли виявити ушкодження середньої тяжкості у Філімоненка лише після 12 днів його перебування у лікарні. 

У квітні 2019 року свідчення суду надав фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора. За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації.


Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo
Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq