Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Справа Мартиненка потрапить до Антикорупційного суду

У Шевченківському районному суді Києва відбулося засідання у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка, обвинуваченого в організації схеми з розкрадання майже 700 млн грн двох держпідприємств. Судді призначили наступне засідання аж на 6 серпня.

Суд мав продовжити дослідження епізоду з розкрадання 17,2 млн доларів “Східного гірничо-збагачувального комбінату” у червні, проте адвокат Мартиненка Петро Бойко попросив відкласти засідання через свою відпустку.

Зважаючи на відпустку адвоката, а також відпустки членів колегії суддів, наступне засідання у справі Мартиненка відбудеться 6 серпня.

Відомо, що вже за місяць після призначеної дати, а саме 5 вересня, розпочне свою роботу новостворений Вищий антикорупційний суд.

Справу Мартиненка почнуть заново слухати в Антикорупційному суді, тож усі підслідні йому справи, які розглядаються зараз у судах першої інстанції, автоматично потрапляють туди після початку його роботи. А вирок у справі Мартиненка до 5 вересня навряд встигнуть оголосити. Адже ще навіть не закінчилася стадія розгляду доказів САП, після якої йде стадія доказів адвокатів Мартиненка та допит свідків”, — каже юрист Центру протидії корупції (ЦПК) Андрій Савін.

На сьогоднішньому засіданні дослідили докази, пов’язані з урядовою програмою забезпечення українських підприємств урановою сировиною власного виробництва, замість імпортування.

Тобто керівники “СхідГЗК” не мали б взагалі закуповувати уранову сировину, натомість вони імпортували її за завищеними цінами.

Нагадаємо, екс-нардеп Микола Мартиненко разом зі спільниками організували схему на закупівлі “СхідГЗК” уранового концентрату. Підприємство мало самостійно забезпечити видобуток сировини, проте керівництво закупило її за кордоном через австрійську фірму-прокладку “Штоєрман” на 17,2 млн доларів.

Окрім уранового епізоду, Мартиненка і його спільників підозрюють у заволодінні коштами держпідприємства НАЕК “Енергоатом”.Збитки державі склали 6,4 млн євро. Докази у цій справі вже дослідили.