Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

“Справа Логвинського”: Адвокатам не вдалося усунути доказ у схемі розкрадання держкоштів

У середу 11 вересня Касаційний кримінальний суд Верховного суду залишив у силі рішення про звільнення від покарання підставного директора фірми ТОВ “Іссахар-Зевулун Імпорт-Експорт” Руслана Судара. Це допоможе в подальшому прокурорам у суді доводити винуватість корупціонерів. 

Фірма ТОВ “Іссахар-Зевулун Імпорт-Експорт” фігурує у справі екснардепа Георгія Логвинського як фірма, що була задіяна в схемі із заволодіння державних коштів. Її ймовірно використали для прикриття незаконної конвертації в готівку 54,18 млн грн, отриманих від пов’язаної з Логвинським компанії ТОВ “Золотой Мандарин Ойл”.

Руслан Судар погодився стати фіктивним засновником і директором фірми, хоча насправді не вирішував жодних питань.

За що він отримав підозру у фіктивному підприємництві, але через закінчення строків давності підлягає звільненню від кримінальної відповідальності. Суд першої інстанції відмовив у цьому, але апеляційний задовольнив клопотання.

Наголосимо, що рішення суду про звільнення від відповідальності підставного директора фірми є важливим доказом у “справі Логвинського”. Воно підтверджує, що  корупціонери розкрадали та відмивати державні гроші. Саме тому помічниця екснардепа Марія Швець подала від імені своєї компанії “Анкіл” скаргу до Верховного суду, аби там скасували рішення про звільнення від відповідальності Судара.

Цікаво, що це не єдина підставна особа у “справі Логвинського”. Раніше від відповідальності через строки давності мали звільнити фіктивного керівника фірми “Золотий Мандарин Ойл”, яка отримала безпосередньо гроші з бюджету.

Проте 24 квітня 2019, у день, коли САП подала клопотання про звільнення від відповідальності Успенського, керівник САП Назар Холодницький різко змінивгрупу прокурорів, які займалися справою. 

Згодом, 4 червня 2019 заступник Холодницького Володимир Кривенко несподівано відкликав клопотання і захотів, щоб слідство у справі продовжилося, хоча щодо “пішака” Успенського за законом мали закрити справу.

Нагадаємо, що про справу Логвинського почали говорити після “акваріумних плівок” керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. 

Керівник САП гарантував свій контроль над справою нардепу, а від прокурора вимагав або відкласти її на невизначений строк, або закрити взагалі.