Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Справа Ісаакяна: засідання відклали та заявили відвід прокурору

Сьогодні у Шевченківському районному суді Києва мало відбутися засідання у справі щодо розтрати боргу у майже 15 мільйонів гривень ДП “Антонов”. Проте засідання перенесли на 5 грудня.

Причиною відтермінування стала відсутність одного із адвокатів обвинуваченого — екс-керівника Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ) Арсена Ісаакяна.

Разом із тим сьогодні у суді представник потерпілої сторони ДІФКУ заявив відвід прокурору, що й будуть розглядати першим питання під час наступного засідання.

У вересні відбулось чи не єдине засідання у справі, під час якого прокурори САП намагалися затвердити угоду із Ісаакяном.

Реальне відбування позбавлення волі хочуть замінити іспитовим строком у два роки та штрафом у 17 тисяч гривень. Тоді як за умови розгляду справи в загальному порядку Ісаакяну загрожує до 6 років позбавлення волі.

Якщо САП таки вдасться затвердити угоду у такому вигляді, Ісаакян відбудеться лише незначним штрафом, а з держпідприємства “Антонов” зможуть стягнути майже 16 мільйонів гривень на користь приватної фірми.

Нагадаємо, що 1998 року ДІФКУ уклала договір на грошову позику 20 млн грн державному підприємству “Антонов” на побудову літаків АН-140. ДІФКУ перерахувала частину коштів — 16 млн грн.

У травні 2015 року керівник ДІФКУ Арсен Ісаакян продав право вимоги цих коштів приватній фірмі за 1,5 млн грн. Внаслідок договору держава зазнала шкоди на 14,6 млн грн.

Це стало приводом для НАБУ розпочати розслідування. Справу передали до суду у березні 2016, проте за цей час відбулось лише одне засідання у вересні 2018, коли САП намагалося затвердити сумнозвісну угоду з Ісаакяном.

Наступне засідання відбудеться 5 грудня о 08.00.