Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Уже три партії підтримали порядок денний встановлення справедливості

Сьогодні партія «Слуга народу» підтримала порядок денний встановлення справедливості — список вимог громадськості до майбутніх депутатів. Раніше порядок денний зобов’язалися втілити також партії «Голос» та «Самопоміч».

Сьогодні коаліція громадських організацій обговорила порядок денний із керівництвом партій «Слуга народу» і «Голос», які, згідно з попередніми соціологічними даними, уже скоро можуть стати парламентськими.

Голова “Слуги народу” Дмитро Разумков заявив, що порядок денний у партії підтримують. Крім вимог щодо Державного бюро розслідувань (є потреба додаткового вивчення), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро (президент дав три місяці на те, щоб ці органи показали свою ефективність) та міжнародних закупівель ліків (потребує додаткового обговорення).

Заступник голови “Голосу” Ярослав Юрчишин підкреслив, що все, чого вимагає громадськість, є в офіційній програмі партії. Але він зауважив, що критично важливим є визначення пріоритетів.

Нагадаємо, 18 провідних громадських організацій висунули політичним партіям та кандидатам у депутати, які беруть участь у парламентських виборах 2019, список вимог, необхідних для встановлення реальної, а не декларативної справедливості в Україні.

Серед вимог активістів — забезпечити належну реформу судової системи, прокуратури, поліції, перезавантаження частини антикорупційних органів, повернення відповідальності за незаконне збагачення, позбавити СБУ невластивих функцій та зберегти такі позитивні зміни, як міжнародні закупівлі ліків.

Громадські організації закликають й решту учасників парламентських перегонів підтримати Порядок денний встановлення справедливості.

Активісти вимагатимуть втілення їхніх вимог у життя після проходження партій до Верховної Ради.

Детальніше: http://justiceagenda2019.org.ua