Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Шокін поставив начальником Головного слідчого управління ГПУ прокурора, через бездіяльність якого суд закрив справу по Іванющенко

Генпрокурор Віктор Шокін указом від 5 лютого 2016 року знов перерозподілив обов’язки між своїми заступниками.
Про це стало відомо з документів, отриманих Центром протидії корупції.
Шокін ліквідував управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних особами, які займають особливо відповідальне становище та відділ процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях стосовно службових осіб, які займають особливо відповідальне становище.
Раніше цей департамент очолював заступник генпрокурора Віталій Касько.
1
До цього Столярчук працював першим заступником начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.
Документ 2
Нагадаємо, що кілька днів тому адвокат Іванющенка через суд змусив Генпрокуратуру закрити кримінальне провадження проти соратника Януковича, якого звинувачували в розкраданні кіотських мільярдів
Провадження закрили через бездіяльність процесуального керівника у досудовому розслідуванні щодо Іванющенка, прокурора Юрія Столярчука, який, як йдеться в рішенні суду, за останній рік не прийняв жодного процесуального рішення у справі проти Іванющенка
Суд вирішив, що це “є порушенням прав Іванющенка, якого без наявності достатніх підстав підозрюють у вчиненні злочину, обмежено в пересуванні, щодо майна якого прийнято рішення про накладення арешту”