Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Шапки на прокурорах палили біля Генпрокуратури

“На злодієві і шапка горить” – активісти Автомайдану разом з Центром Протидії Корупції та активістами з Харкова, Полтави під ГПУ проводять акцію за відставку саботажників реформ Генпрокурора Шокіна та його заступників Гузиря та Столярчука.

DSC_6208

У Центрі протидії корупції обурені тим, що керівник ГПУ не розслідував факт тиску своїх заступників на Давіда Сакварелідзе.

“На головах цих “горепрокурорів” не випадково загорілися шапки, бо вся ця команда нафталінових шокінських псевдореформаторів “спалилася”, коли почала активно протидіяти команді Каська – Сакварелідзе за те, що ті не побоялися почати реальну боротьбу з корупцією в самій Генпрокуратурі та нещодавно провели перші арешти за вимагання хабара в особливо великих розмірах працівниками ГПУ Шапакіним та Корнійцем”, – коментує акцію Віталій Шабунін, голова правління Центру.

“Ми, автомайданівці, тепер вже з впевненістю можемо сказати, що ГПУ за керівництва Віктора Шокіна, як і Віталія Яреми, НЕ ХОЧЕ реально розслідувати злочини під час Майдану. Працівники прокуратури просто саботують ці справи та лише імітують “активну” роботу. Адже за весь час, а минуло вже більше 1,5 ЖОДНОГО обвинувального вироку йдосі немає, тому що прокуратура просто неякісно проводить слідчі дії і суди десятки справ повертають їй назад”, – ілюструє “ефективність” роботи ГПУ Катерина Бутко з Автомайдану.

DSC_6424

Активісти з Харкова також долучилися до акції за відставку Шокіна, бо їм вже просто набридло їздити до Києва і пікетувати ГПУ з вимогою нарешті почати розслідування злочинів сепаратиста Геннадія Кернеса.

IMG_6280