Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Шафранський перед звільненням включив фармацевтичних лобістів до комісії, яка визначатиме політику щодо ліків

В.о. Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський за день до свого звільнення, про яке було оголошено на засіданні Кабінету Міністрів України 27 липня 2016 року, підписав наказ, яким особисто ввів до групи з розробки Національної політики лікарських засобів 9 лобістів – представників фармацевтичної індустрії.

Серед них, зокрема, Петро Багрій, Президент Асоціації “Виробників ліків України” та представники майже всіх компаній, які входять до Асоціації.

Як відомо, група з розробки Нацполітики лікарьских засобів розробляє підходи до оцінювання якості лікарських засобів, державного регулювання цін та державного забезпечення ліками населення.

“До переліку новопризначенців, підписаних Шафранським, потрапили навіть представники відділів кадрів підпорядкованих підприємств. Складається враження, що національна політика буде формуватися без участі тих, хто ці ліки призначає та кому ці ліки прописуються – в групі відсутні представники пацієнтських організацій та професійних лікарських спільнот”, – пояснює Олександра Устінова, член правління Центру протидії корупції.

За словами Устінової, формувати групу почала екс-заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко, яку ЗМІ пов’язують із Глібом Загорієм, власником фармацевтичного заводу “Дарниця” та депутатом від БПП.

“Він є прямим конкурентом Асоціації “Виробників ліків України”, тому недаремно на початку формування групи представники Асоціації не потрапили до її складу”, каже активістка.

Фахівці, делеговані до складу цієї групи, окрім політик розроблятимуть і стратегію переходу від закупівель ліків міжнародними організаціями до державного закупівельного Агентства, яке має запрацювати з 2020 року.

Як відомо, компанії, пов’язані з Петром Багрієм, багато років поспіль вигравали тендери МОЗ на закупівлю ліків.