Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Серпом по рейтингу: активісти запустили інструмент для покарання нардепів за кнопкодавство

Активісти запустилина сайті “Серпом по рейтингу” інструмент для покарання народних депутатів, які кнопкодавлять у Верховній Раді.

Центр протидії корупції додав до бази зашкварених депутатів-мажоритарників тих, хто голосував замість своїх колег їхніми картками.

Це стало можливим завдяки руху Чесно, який фіксує факти та відеодокази кнопкодавства народних обранців.

Покарати нардепа, який уславився таким нечесним вчинком, можна зрізавши йому рейтинг. Що для цього потрібно:

 1. Оберіть на сайті депутата, який кнопкодавив: http://bit.ly/2mBtgPe
 2. Пожертвуйте будь-яку суму
 3. Активісти використають усі гроші на антирекламу цього депутата у Facebook, специфічно націливши її на виборців його округу.

Нагадаємо, кнопкодавство є одним із виявів політичної корупції та є порушенням Конституції та Регламенту Верховної Ради України, відповідно до яких народний депутат України голосує особисто.

Так, наприклад, нардепи прокнопкодавили свого часу зміни до конституції у 2011, щоб перенести парламентські вибори, новий Кримінально-процесуальний кодекс та мовний закон 2012 року.

В Україні жодного депутата не притягнули до відповідальності за кнопкодавство. Єдина можливість вплинути на них — зрізати рейтинг серед виборців у регіонах.

Загалом за час існування проекту “Серпом по рейтингу” активістам Центру протидії корупції вдалось розказати про корупційні проступки 22 депутатів-мажоритарників понад 700 тисячам виборців із їхніх округів.