Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Ще шість громадських організацій долучилися до кампанії повернення “грошей Лазаренка”

За тиждень з 11 до 15 листопада 2013 до громадської кампанії повернення “грошей Лазаренка” долучилися нові громадські організації.

Transparency International-Україна, ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”, ГО “Товариство жителів Гути”,  Запорізька обласна організація “Народний Захист”, ГО “Центр Політичних Студій та Аналітики”, Карпатське агенство прав людини “ВЕСТЕД” офіційно приєдналися до кампанії.

Громадські організації погодилися, що 250 мільйонів доларів грошей Лазаренка, щодо конфіскації яких зараз триває судовий процес в окружному суді у Вашингтоні, не можна повертати українському урядові.

На думку громадських організацій, ефективним способом повернення “грошей Лазаренка” українському народові є створення незалежної благодійної фундації з міжнародною представницькою наглядовою радою, яка гарантуватиме прозорість та ефективність використання повернутих корупційно набутих грошей.

Нагадаємо, що 25 вересня 2013 року громадські організації “Центр Протидії Корупції”, Рух добровольців “Простір Свободи”,  ГО “Центр ЮА”, БФ “Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування України в Україні” (ЮКАБ), ВМГО “ПЛАСТ – Національна скаутська організація України” підписали меморандум, яким визначили громадську стратегію повернення “грошей Лазаренка” українському народові.

У травні 2013 року громадські організації відобразили цю стратегію в офіційній петиції до Департаменту юстиції США.