Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

СБУшник Демчина просить суд визнати його “сторожем корупції” – документ

24 листопада о 10.00 у Києво-Святошинському районному суді Київської області відбудеться судове засідання за позовом заступника голови СБУ Павла Демчини до голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Павло Демчина просить суд визнати недостовірною, й такою що принижує честь, гідність та ділову репутацію, а також спростувати інформацію з посту Віталія Шабуніна, де активіст описує спосіб життя та роботи заступника Грицака.

Screenshot 2017-11-23 at 16.00.27

Зокрема, Павло Демчина хоче, щоб Шабунін написав про нього новий пост наступного змісту: “…Ви – Павло Володимирович дуже порядна та чесна людина, яка стоїть на сторожі корупції в Україні..”

Демчина - сторож коррупции

Сам позов СБУшника містить численні граматичні та логічні помилки, а вимоги спростувати оціночні судження активіста з правової точки зору є нікчемними. Другим відповідачем у позові є ГО “Громадське телебачення”.

Як відомо, всього Демчина подав 16 позовів до суду щодо захисту честі та гідності, або спростування інформації проти журналістів та активістів. Це сталося після виходу в ефір Громадського телебачення розслідування журналістів Слідство.інфо про статки СБУшника, яке широко цитувалося у ЗМІ.

До чотирьох столичних судів адвокати Демчини подали 11 позовів про захист честі гідності, й 5 заяв про визнання інформації недостовірною та її спростування в порядку окремого провадження.

У провадженні судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Пінкевич Н.С. на розгляді перебуває 5 заяв Демчини про визнання інформації недостовірною та її спростування.

У Шевченківський райсуд Києва Демчина подав 5 позовів до народного депутата Сергія Лещенка, телеканалу “ZIK”, телеканалу “112”, журналіста Дмитра Гнапа, ГО “Слідство. Інфо”, ПАТ “Національна Суспільна Телерадіокомпанія України”, ГО “Громадське Телебачення”, ПАТ “Телерадіокомпанія ЛЮКС”.

На розгляді у Печерському районному суді міста Києва перебуває три позови Демчини до Віталія Шабуніна, Віталія Каська та інтернет видання “Голос.UA”.

Ще два позови Демчини проти народного депутата Сергія Лещенка перебувають на розгляді в Подільському районному суді міста Києва.

Це – не перший позов Демчини до Шабуніна. Зам голови СБУ також судиться з видавничим домом Медіа-ДК, який видає журнал Новое Время. У статті про цькування антикорупціонерів в цьому журналі Шабунін припустив, що за акцією протесту навпроти його будинку стоїть саме Демчина. Це і вимагає в судовому порядку спростувати співробітник СБУ.

Судове засідання у цій справі відбудеться в лютому наступного року.