Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

СБУ не знайшла порушень у діях співробітника, який “мітингував” біля будинку Шабуніна – документ

Служба безпеки України не знайшла підтверджень участі полковника Матковського у замовному мітингу під будинком голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, і не бачить підстав для притягнення свого співробітника до відповідальності.

Про це йдеться у відповіді Служби безпеки України на запит Центру протидії корупції.

“За результатами вжитих заходів дані про організацію полковником Матковським Р.М. акції пікетування 09.04.2017 поблизу будинку В.Шабуніна, свого підтвердження не знайшли. У зв’язку з цим підстави для притягнення Матковського Р.М. до дисциплінарної відповідальності відсутні”, – йдеться у відповіді СБУ за підписом заступника голови служби М.Глуговського.

Раніше Служба безпеки повідомляла про те, що усунула очільника департаменту захисту національної державності СБУ Романа Матковського, який брав участь в акціях протесту 9 квітня біля будинку голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, а щодо його дій було призначено розслідування.

“Під час службового розслідування СБУ, фактично, закрило очі на очевидні факти, оприлюднені журналістами на всю країну. А це означає, що Матковський вже більше не усунений від виконання своїх службових обов’язків і може й надалі спокійно працювати на своїй посаді”, – коментує Олена Щербан, юрист Центру протидії корупції результати перевірки СБУ.  

У квітні журналісти програми “Схеми” повідомили, що до акції протесту під будинком Шабуніна причетні безпосередньо працівники СБУ, а відеозйомкою акції з дрона на місці подій керував безпосередньо працівник департаменту захисту національної державності СБУ Роман Матковський.

Згодом Роман Матковський заявив, що спеціально слідкував за проплаченою акцією, що пройшла біля будинку голови правління ЦПК.

Нагадаємо, 9 квітня 2017 року під будинком голови антикорупційної організації Центр протидії корупції Віталія Шабуніна пройшов пікет, в організації якого Шабунін звинувачує заступника голови СБУ Павла Демчину.