Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

САП програла апеляцію у справі Охендовського

Київський апеляційний суд відмовив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі в задоволенні скарги на рішення Печерського районного суда міста Києва про зобов’язання прокуратури закрити або направити до суду справу за підозрою екс-голови ЦВК Михайла Охендовського в одержанні хабара.

Відтепер САП зобов’язана закрити або передати справу Охендовського до суду. Рішення апеляційного суду можуть оскаржити в касаційній інстанції.  

Нагадаємо, що Михайлу Охендовському в грудні 2016 року повідомили про підозру в одержанні хабара із “чорної бухгалтерії” Партії регіонів в розмірі понад 160 тисяч доларів.

У березні 2017 року керівник САП Назар Холодницький заявив, що готовий передати справу до суду.

Проте він паралельно змусив детективів надіслати запити в інші країни, щоб з’ясувати, чи витрачав Охендовський отримані від регіоналів хабарі за кордоном.

Уже через три місяці Холодницький передумав передавати справу до суду і взагалі зупинив розслідування. Це дозволило адвокатам Охендовського поскаржитись до суду, який зобов’язав прокурорів справу або закрити, або ж таки передати до суду.

 

Більше про справи топ-корупції читайте у Реєстрі злитих справ САП