Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Розгляд справи Шабуніна по суті розпочнеться 9 лютого

Дніпровський районний суд Києва призначив на 9 лютого розгляд по суті справи щодо керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Його звинувачують за статтею 345-1 «Погроза або насильство щодо журналіста» Кримінального кодексу України.  Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Суд вирішив, що є достатньо підстав для призначення розгляду справи по суті.

Під час підготовчого засідання, яке відбулося 30 січня, Віталій Шабунін визнав, що він ударив Філімоненка, а також заявив, що він не погоджується з кваліфікацією прокуратури, оскільки потерпілий не є журналістом, а «відомий йому як провокатор».

«Я визнаю, що вдарив цього чоловіка, який провокував мою колегу і довів її до сліз. У мене не було іншого способу відновити справедливість, оскільки поліція не розслідувала заяву про злочин щодо переслідування моєї колеги… Готовий відшкодувати потерпілому гроші на пластир – це єдине, чим він міг би лікуватися від удару, що доведено експертизою, яка сфальшована обвинуваченням, що ми доведемо», – сказав він.

Перед початком судового засідання Філімоненко та його колеги продовжували провокувати Віталія Шабуніна. На підтримку Філімоненко він та його соратники  привели з собою групу підтримки, яка більше нагадувала Антимайдан. Із їх слів, вони познайомилися з Філімоненком на мітингу Рабіновича.

Так, з моменту початку розслідування (8 червня) пройшло 7 з половиною місяців та 5 місяців з моменту оголошення Шабуніну першої підозри (16 серпня). Нагадаємо, що напередодні завершення розслідування слідство перекваліфікувало справу з ч. 1 ст. 122 (тілесні ушкодження середньої тяжкості) на ч. 2 ст 345-1 (насильство щодо журналіста). Слідство продовжувало строки розслідування 4 рази.

Крім того адвокати Шабуніна зазначають, що результати медичної експертизи могли бути сфабриковані, а це підтверджує сфальсифікованість справи.

Справу, відповідно до судової ухвали розслідували 10 слідчих.