Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Родини Героїв небесної сотні подякували міжнародним експертам за викинутих із конкурсу до Антикорсуду суддів Майдану

Громадська організація “Родина Героїв Небесної Сотні” висловила подяку Громадській раді міжнародних експертів, які остаточно виключили із конкурсу до Вищого антикорупційного суду суддів Майдану.

“Родини Героїв Небесної Сотні вже 5 років звертається до усіх компетентних органів України з вимогами звільнити суддів, які за вказівками з Адміністрації Януковича кидали невинних та покалічених активістів за грати, позбавляли їх прав керування автомобілями, забороняли Майдани по усій Україні. Але завдяки Вищій кваліфікаційній комісії їх не лише звільняли, але й просували по кар’єрі. Це повністю суперечить вимогам Майдану, обіцянкам влади та судовій реформі”, – йдеться у Facebook на сторінці організації.

Зазначається, що через 5 років після Майдану судді, які були інструментом у руках Януковича для жорсткого придушення Революції, наскільки знахабніли, що повірили у можливість перемогти у конкурсі до Антикорупційного суду, до якого прикута увага громадськості та журналістів.

“Завдяки Громадській раді міжнародних експертів справедливість нарешті перемогла. Судді Майдану, а також ті, хто допомагав їм уникнути відповідальності визнані недоброчесними та вибули з конкурсу. Ми вдячні шановним міжнародним експертам, що допомогли добитись того, за що боролась Небесна Сотня. Це знову дає нам надію на відновлення справедливості та формування суду, до якого буде довіра. Дуже просимо продовжувати у тому ж дусі. Бог та Небесна Сотня з Вами!!!”, – додали в організації.

Нагадаємо, 18 січня відбулося перше спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

За його підсумками 8 кандидатів остаточно виключили з конкурсу на посаду суддів Вищого антикорупційного суду, серед яких було кілька “суддів Майдану” та тих, хто їх покривав. Попереду ГРМЕ та ВККС чекає ще 4 спільних засідання.