Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Реєстр злитих справ САП поповнився двома провадженнями

Центр протидії корупції додав два провадження до Реєстру злитих Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою справ. Туди увійшли справа “Укрзалізниці” на 20 млн грн щодо народного депутата Валерія Іщенка та справа розкрадань агрохолдингом “Мрія” понад мільярда доларів міжнародних інвесторів.

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) встановили, що одним з організаторів корупційної схеми щодо розкрадання понад 20 млн грн “Укрзалізниці” є нардеп Валерій Іщенко. Від 2017 року щодо нього розслідувалася окрема справа.

За версією слідства, нардеп контролював групу підприємств, які використовувалися у схемі для постачання “Укрзалізниці” продукції за завищеними цінами.

Однак, за інформацією журналістів, прокурори САП “не бачать” підстав складати подання до Верховної Ради, щоб отримати згоду на вручення підозри Іщенку.

Ще однією справою, яка поповнила Реєстр злитих справ, є провадження щодо агрохолдингу “Мрія”.

За даними НАБУ, керівники “Мрії” заволоділи 1,3 мільярдами доларів міжнародних інвесторів. Для цього вони протягом 4 років складали підроблені документи щодо фінансового стану понад 140 підприємств агрохолдингу. У результаті керівники “Мрії” випустили цінні папери і отримали кредити.

У справі кілька разів передавали з Нацполіції до НАБУ. Зрештою у листопаді прокурори САП вирішили закрити справу в частині підозри екс-керівнику Миколи Гути.

У листопаді 2018 Центр протидії корупції представив Реєстр злитих справ САП — ресурс, на якому зібрали 13 справ топ-корупції, у яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскації для їхніх фігурантів. Наразі там налічується вже 17 справ.

Звільнення керівника САП Назара Холодницького та його заступників наразі один із чотирьох антикорупційного порядку денного, який підтримали вже двоє із трьох топ-кандидатів у Президенти України Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко. Громадські організації також чекають на зустріч із Петром Порошенком.