Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Публічна відповідь кандидатці на посаду заступника керівника апарату ВАС Оксані Літвіновій

12 липня громадські організації Центр протидії корупції, Фундація DEJURE, Трансперенсі Інтернешнл Україна та Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан” звернулися до Вищої ради правосуддя та Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя із закликом провести новий конкурс на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду. 

Посада заступника керівника апарату є однією із ключових у Вищому антикорупційному суді, адже надає доступ до конфіденційної інформації та розпорядження фінансовими ресурсами суду.

Перемогу у конкурсі на посаду здобула Оксана Літвінова, яка раніше очолювала апарат Апеляційного суду Київської області, де незаконно нараховувала собі та своєму заступнику премії у розмірі до 400%. Окрім того, кандидатка приховала активи чоловіка у своїй електронній декларації за 2018 рік. 

З огляду на цю та іншу публічну інформацію громадські організації закликали не призначати Літвінову на посаду та оголосити новий конкурс.

Згадану в заяві організацій та публікації на сайті ЦПК інформацію Оксана Літвінова у своєму пості, а також коментарі Судово-юридичній газеті назвала надуманою, а наші джерела сумнівними.

Ми вирішили відповісти пані Літвіновій публічно, розписавши кожен пункт.