Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Призначена Порошенком держохорона Холодницького є незаконною — Рахункова палата

Рахункова палата на підставі проведеного аудиту зробила висновок, що Управління державної охорони не має права охороняти керівника САП Назара Холодницького. Наразі антикорупційного прокурора охороняють дев’ять військовослужбовців УДО.

Про це йдеться у відповіді Рахункової палати на запит народного депутата Віктора Чумака.Рахункова палата пропонує Президенту Петру Порошенку, який ухвалив рішення надати УДОшників Холодницькому, та спікеру Верховної Ради врегулювати це питання.

“Таке рішення Рахункової палати засвідчує, що Президент не мав права призначати державну охорону Холодницькому. Тепер Порошенко має скасувати своє незаконне рішення. Якщо він проігнорує висновок Рахункової, то це прямо  свідчитиме про покриття ним Холодницького”, — зазначає голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Так, ще у серпні журналісти розповіли про те, що вже два роки антикорупційного прокурора Назара Холодницького за розпорядженням Президента Порошенка охороняють військові Управління державної охорони.

За словами Холодницького, 2016 року йому намагалися підпалити двері і після цього він звернувся до Президента із проханням надати йому охорону. Однак Холодницький не має на неї права за своєю посадою.

“Згідно з законом, Холодницький мав звернутися до Генпрокурора і повідомити, що йому загрожує небезпека. Однак в ГПУ повідомили нам, що він цього не зробив. Після звернення, у разі небезпеки Холодницькому призначили б охорону з числа працівників поліції, як це роблять для інших прокурорів”, — коментує юрист ЦПК Андрій Савін.

УДО здійснює, не просто фізичну охорону, а цілий комплекс заходів, наприклад встановлють охорону у тій будівлі, яку відвідує особа, чи за допомогою спеціальної техніки перевіряють приміщення, де перебуває об’єкт. Своєю чергою, поліція просто фізично охороняє особу і реагує лише на явну небезпеку для неї. Зрозуміло, чому Холодницький хотів, щоб його охороняли саме співробітники УДО.

До слова, саме працівники УДО знайшли засоби прослуховування у кабінеті Холодницького під час відповідної перевірки. Тобто, якби не УДО, то суспільство почуло б значно більше фактів із “акваріумних плівок”, де Холодницький дає незаконні вказівки фігурантам справ та попереджає їх про обшуки.

Зокрема, наприкінці липня під час засідання Кваліфкомісії прокурорів, яка розглядала порушення антикорупційного прокурора з “акваріумних плівок”, Холодницького супроводжували працівники УДО. Вони чекали його у коридорі, затуляли в залі, допомагали уникнути запитань журналістів та вивезли з приміщення кортежем.