Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Приватна ізраїльська розвідка готувала атаки на ЦПК у 2017 році — розслідування

Ізраїльська компанія Psy Group стояла за дезінформаційною кампанією проти Центру протидії корупції у 2017 році — йдеться у розслідуванні американського журналіста Скота Стедмана для видання Forensic News.

Про це журналісту стало відомо завдяки судовому процесу у Канаді. Сотні сторінок судових документів, а також допити багатьох людей, знайомих з діяльністю Psy Group, вперше показали, що фірма провела кампанію з дезінформації, спрямовану на двох антикорупційних активістів в Україні — голову правління ЦПК Віталія Шабуніна та виконавчу директорку організації Дар’ю Каленюк.

Як йдеться у статті, Psy Group — це компанія зі збору інформації та маніпуляцій у соціальних медіа, що базувалася в Ізраїлі. До неї входило чимало колишніх ізраїльських шпигунів. Наразі компанія вже не працює.

Видання The New Yorker називає Psy Group “приватним Моссадом” та вказує, що, згідно зі звітом компанії, її послуги в середньому коштували 350 тис доларів США або 275 доларів США за годину.

Psy Group відома тим, що намагалася продати свої послуги членам передвиборчої кампанії Дональда Трампа і в результаті, за даними журналістів, підпала під розслідування Роберта Мюллера.

Організована PSY Group кампанія з дискредитації проти членів ЦПК призвела до того, що як мінімум два відео YouTube поширювали неправдиву інформацію про українських активістів. Відео сьогодні залишається в мережі.

Два повністю фейкових “випуски англомовних новин” були розміщені на каналі Storozh Ukraina і мають понад 20 тисяч переглядів, що свідчить про розкрутку відео через рекламу. Storozh Ukraina — ще одне анонімне об’єднання громадян, які “викривають” антикорупціонерів.

Користувачі Facebook знайшли ведучого, який “викривав” українських антикорупціонерів. Ним виявився актор Майкл Джон Вульф, який за винагороду може зіграти будь-яку роль, наприклад кухаря або фітнес консультанта.

“Ми перебуваємо під постійним тиском з боку української армії тролів і корумпованих правоохоронних органів, до чого ми вже звикли. Проте, винаймання іноземних розвідувальних фірм для атак на громадську організацію з 20-ма людьми в Україні — це щось більш глибоке і небезпечне”, — коментує журналісту  виконавча директорка ЦПК Дар’я Каленюк.

Більше про атаки на Центр протидії корупції: http://attack.antac.org.ua/