Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Провідні міжнародні правозахисні організації виступили на підтримку Шабуніна

Експерти провідних правозахисних організацій, а саме Freedom House, Human Rights Watch, Netherlands Helsinki Committee та Helsinki Human Rights Foundation Poland виступили із жорсткими заявами щодо політичної вмотивованості справи проти голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Метью Шааф, керівник Freedom House Україна, заявив у твіттері, що “обвинувачення проти антикорупційного активіста Шабуніна політично вмотивовані”, а представниця  Human Rights Watch Тетяна Купер написала, що “політично мотивовані звинувачення проти антикорупційного активіста Віталія Шабуніна повинні бути зняті. Українська влада повинна працювати з ЦПК, а не боротися з ними”.

Правозахисна організація Netherlands Helsinki Committee також заявила, що Україна повинна зняти звинувачення проти Голови Центру Протидії Корупції Віталія Шабуніна”.

До неї також долучилася Гельсінська фундація прав людини в Польщі із закликом: “Український топ антикорупційний активіст Шабунін може отримати 5 років ув’язнення за його професійну діяльність. Доєднуйтесь до протесту!”

Минулого тижня з заявами на захист Шабуніна виступили також Лабораторія законодавчих ініціатив та Правозахисний порядок денний. Під заявою українських правозахисників підписалося близько 50 організацій з усієї України, разом з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Центром громадянських свобод та Харківською правозахисною групою.