Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ОНОВЛЕННЯ — Суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора про домашній арешт Віталія Шабуніна 

Прокурор Дмитро Руснак зачитав клопотання про призначення запобіжного заходу для голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна — домашній арешт на 60 діб без права покитати місце проживання вночі. Адвокати блогера-провокатора Філімоненка клопотання підтримали.

Причина начебто неявка на суди без поважних причин.

«Віталій Шабунін належно виконував усі свої обов’язки, навіть без застосування запобіжного заходу. Тому вимагати домашній арешт без належного обгрунтування є зловживання з боку прокурора. Більше того, це можна розцінювати як тиск та перешкоджання громадській діяльності Шабуніна», — говорить адвокат Віталія Шабуніна Олена Щербан.

Звинувачення про те, що Віталій Шабунін начебто затягує судовий процес є абсолютно безпідставними. Адже засідання суду перенослися двічі через неможливість явки адвоката Віталія Шабуніна, який заздалегідь повідомляв про це суд. Ще один раз Шабунін попросив перенести засідання через його відсутність у Києві, проте він був готовий прибути на засідання, у разі неможливості перенесення. Суд змінив дату засідання.

Разом із тим ще на стадії досудового розслідування суд обрав запобіжний захід для Віталія — особисте зобов’язання. Проте коли його термін сплив, прокурор не просив його продовжити, але чомусь вирішив застосувати запобіжний захід саме зараз.

Суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора про домашній арешт Віталія Шабуніна.