Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Прокуратура зайнялася ректором Одеського економічного університету, який не задекларував бізнес дружини

Одеська місцева прокуратура почала розслідування щодо ректора Одеського економічного університету Михайла Звєрякова, який не вказав у декларації бізнес дружини.

Про це ідеться у відповіді заступника керівника Одеської міської прокуратури №3 Юрія Реута на звернення Центру протидії корупції.

Ще в серпні активісти спрямували до Генеральної прокуратури України заяву про злочин щодо декларування академіком недостовірної інформації. Оскільки дружина ректора Наталя Звєрякова разом із депутатом Одеської міськради від “Опозиційного блоку” Оксаною Гончарук заснувала компанію з управління активами “Гіз Капітал”. Внесок Звєрякової у статутний капітал фірми склав 6 млн грн.

Депутат Гончарук у своїй декларації за 2016 рік вказала частку Звєрякової у спільній компанії (80%), а от ректор одеського університету корпоративні права власної дружини не задекларував.

У разі, якщо провину Звєрякова доведуть, йому загрожує  до двох років позбавлення волі з правом обіймати певні посади.

Нагадаємо, що після звернення ЦПК Національне агентство із запобігання корупції наприкінці серпня ухвалило рішення про повну перевірку декларації Звєрякова. Її результати НАЗК має оприлюднити 1 листопада.