Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Прокуратура розслідує діяльність Злочевського за заявою ЦПК

Генпрокуратура розпочала перевірку видачі ліцензій на розробку газонафтових родовищ, виданих екс-міністром екології та природних ресурсів Миколою Злочевським.

Генеральна прокуратура України таки відреагувала на заяву про злочин, подану нашою організацією – та відкрила кримінальне провадження щодо діяльності Миколи Злочевського на посаді міністра екології та природних ресурсів в уряді Миколи Азарова.

Зокрема, досліджується правомірність надання дозволів на користування надрами компаніям, які пов’язують із ним – коментує Олена Щербан, юрист “Центру протидії корупції”.

Близько 13 газонафтових родовищ були видані фірмам, які через підставних осіб, через офшорні компанії контролюються і належать Злочевському. Зараз слідчими Генеральної прокуратури здійснюється розслідування в кримінальному провадженні за фактом вчинення правопорушень, передбачених частиною п’ятою статті 191 і частиною другою статті 364 – це зловживання службовим становищем.

Слід зазначити, що ЦПК декілька місяців боролися за відкриття цієї справи Генеральною прокуратурою, яка “футболила” справу з одного органу до іншого, тим самим порушуючи українське законодавство та не реєструючи заяву про злочин.

Юристи ЦПК оскаржили бездіяльність прокурорів в суді, аби добитися порушення справи українськими правоохоронними органами.

“Відкриття справи в Україні дозволить врятувати кримінальне провадження щодо відмивання грошей, порушене британцями проти Злочевського та повернути заморожені іноземцями активи Злочевського потім в Україну, – стверджує Дарина Каленюк, виконавчий директор “Центру протидії корупції”. – Без доказів злочинного походження статків Злочевського, які ГПУ має зібрати в ході початого кримінального провадження, британські правоохоронці не зможуть довести до суду свою справу”.

Три тижні тому стало відомо, що британські правоохоронці порушили кримінальну справу проти українського екс-міністра та заморозили його активи.

Далі буде…