Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

“Privet papik”. Мартиненко за відкати платив за навчання доньки у Лондоні

21 січня прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олексій Скибенко представив у суді нові докази у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Крім навчання доньки за кордоном, Микола Мартиненко перераховував кошти на медичні послуги для родичів, а також відпочинок колишньої дружини та іншої доньки у Європі.

Ці гроші надходили на рахунки компанії Bradcrest, бенефіціарним власником якої є екс-нардеп, у вигляді відкатів від фірм-прокладок, через які виводили кошти із держпідприємства Енергоатом. Загалом через організовані екс-нардепом та його спільниками схеми розікрали майже 700 млн грн.

Сьогодні суд завершив дослідження доказів, наданих на флешці прокуратурою Швейцарії.

Прокурор Скибенко представив документ — лист від доньки Мартиненка, що надійшов у приймальню колишнього депутата. Лист починався «Privet Papik», у ньому Анна Мартиненко просила оплатити її навчання в Лондоні.

Згодом права рука Мартиненка Павло Скаленко зв’язався із топ-менеджером Skoda j.s. і ці кошти перерахували.

Прокурор Скибенко перераховував також переводи коштів на рахунок Ірини Свєшнікової — матері однієї із чотирьох доньок Мартиненка Софії. Ці гроші використовувались на оренду житла в Європі та на туристичні послуги.

Скибенко перераховав виписки про перекази на вказаний рахунок компанією Skoda на загальну суму в 1.65 млн євро.

Довіреність, видана номінальним власником Bradcrest Едгаром Діасом Павлу Скаленку — “правій руці” Мартиненка. Діас доручає Скаленку проводити всі операції від імені Bradcrest, відкривати рахунки через банк Hottinger і так далі.

«Достовірність наданих матеріалів з флешки можна буде перевірити під час допиту банківських працівників. Ніяких печаток для засвідчення цих документів законами Швейцарії не передбачено», — зазначив прокурор Скибенко після завершення дослідження наданих прокуратурою Швейцарії доказів.

Під час засідання адвокати Мартиненка просили суд визнати недопустимими доказами матеріали, вилучені під час обшуку у адвоката Керезя, який, за словами Давида Жванії, управляв його спільним із Мартиненком бізнесом. 

Прокурор САП cказав, що законність дій НАБУ вже підтверджена іншими ухвалами судів. Під час обшуку не було надано доказів, що Керезь є адвокатом.

Суд вирішив відмовити адвокатам Мартиненка.

Законність зібраних доказів оцінять під час ухвалення вироку — уже в нарадчій кімнаті.

Наступне засідання відбудеться 24 січняо 15.00.