Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Кваліфкомісія адвокатів виправдала дії адвоката Мартиненка за надання суду неправдивих документів

19 квітня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури (КДКА) Житомирської області розглянула скаргу Центру протидії корупції (ЦПК) на поведінку адвоката екс-нардепа Миколи Мартиненка Петра Бойка. Його не притягнули до відповідальності за надання суду неправдивих документів.

Сам Бойко на засіданні не з’явився. Під час засідання КДКА члени комісії вислухали пояснення представника ЦПК, письмові пояснення Бойка, а також переглянули відеозапис, який підтверджує його порушення.

Після наради адвокати відмовили у задоволенні скарги і притягненні Петра Бойка до дисциплінарної відповідальності. Повний текст рішення із поясненнями Кваліфкомісія надасть 23 квітня.  

“Здивувало таке рішення адвокатської комісії, адже всі наявні матеріали свідчили про вчинення Бойком дисциплінарного порушення. Наскільки нам відомо, це вже не перше рішення житомирської КДКА, у якому виправдовуються зухвалі порушення Бойком адвокатської етики”, – каже юрист ЦПК Андрій Савін.

Нагадаємо, адвокат Петро Бойко захищає в суді екс-депутата Миколу Мартиненка, якого обвинувачують у розкраданні майже 700 млн грн з двох держпідприємств НАЕК “Енергоатом” та “СхідГЗК” .

Під час дослідження судом доказів, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури надали документи, які підтверджують, що  Микола Мартиненко є бенефіціарним власником панамської офшорки “Bradcrest investment s.a.”.

Ці документи слідство отримало від правоохоронних органів Швейцарії, адже там офшорна компанія Мартиненка відкрила рахунки.

Під  час засідання у справі екс-нардепа 3 грудня 2018 року адвокат Бойко подав клопотання про визнання доказів недопустимими через начебто порушення швейцарськими прокурорами та НАБУ процедури надання міжнародної правової допомоги.

Аби показати начебто нікчемність доказів, адвокат надав суду завідомо неправдивий доказ — підроблену банківську форму підписів.

Проте адвокати не мають права проводити експерименти з використанням неіснуючих або неправдивих доказів.