Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Правоохоронний комітет поховав законопроект №4057 про спецконфіскацію

У Комітеті вважають, що проект закону має отримати позитивний висновок експертів Ради Європи.

13 квітня парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відхилив розгляд законопроекту №4057 “Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо особливостей звернення в дохід держави коштів, валютних цінностей, державних облігацій України, казначейських зобов’язань України, дорогоцінних металів і/або каменів і доходів від них до ухвалення вироку суду”.

Про це на засіданні комітету повідомив його голова Андрій Кожем’якін. Секретар комітету Антон Геращенко наголосив, що роботу над законопроектом необхідно продовжити.

“У ході вивчення цього законопроекту, я прийшов до висновку, що такий законопроект потрібен для країни, але в дещо зміненому вигляді. Висновок Ради Європи підтверджує, що в ЄС існує право конфіскації активів, нажитих незаконним шляхом, без вступу в силу рішення суду”, – зазначив Геращенко.

Раніше ЄС та США, а також українські антикорупційні організації, розкритикували закон про спецконфіскацію.

Напередодні засідання комітету під стінами Парламенту відбувся протест активістів, які говорили про критичні наслідки від ухвалення закону, яким передбачалося дозволити правоохоронним органам конфісковувати гроші та майно до вироку суду.