Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ВІДЕО: Порошенко пообіцяв подати закон про створення антикорупційного суду вже цього тижня

11 червня під час виступу перед студентами Української академії лідерства Президент України Петро Порошенко пообіцяв подати закон про створення антикорупційного суду вже до кінця цього тижня.

Відео про це оприлюднили на офіційній сторінці Президента.

“Я завершу розробку цього закону на цьому тижні, або ця норма буде імплементована в будь-який законопроект щодо судоустрою, який зараз знаходиться і у Верховній Раді. І тоді я цей законопроект визначу як невідкладний”, — зазначив Петро Порошенко.

Про це Президент  заявив 11 червня під час зустрічі зі студентами:

Важливо відмітити, що для остаточного створення антикорупційного суду Президент Порошенко має подати, а Верховна рада ухвалити ще один законопроект. Він складатиметься з одного речення та має містити лише одну норму — передбачити створення Вищого антикорупційного суду із місцезнаходженням у Києві.

Відповідно до Конституції України, законопроект про створення суду має бути поданий Президентом України після консультацій із Вищої радою правосуддя.

Нагадаємо, що 7 червня Верховна рада України ухвалила закон №7440 про Вищий антикорупційний суд України. За проголосували 315 народних депутатів. Проте ухвалений закон фактично лише визначає засади створення та роботи Вищого антикорупційного суду, але не створює його. Тому для створення суду потрібен ще один закон.