Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Політики хочуть забрати у ЦПК статус неприбуткової організації і заблокувати роботу центру

Сьогодні в Верховній Раді України народний депутат від Народного фронту Павло Пинзеник продемонстрував фільм з неправдивими даними про Центр протидії корупції та пригрозив забрати у громадської організації статус неприбуткової. Активісти розцінюють погрози політика як спробу залякати ЦПК та заблокувати його роботу.

Інформація, наведена у відео та озвучена народним депутатом, містить фактологічні помилки та маніпулятивні, неправдиві твердження, що не відповідають фінансовій звітності ЦПК.

“Дані, наведені сьогодні в Верховній раді є відвертою брехнею, – стверджує Віталій Шабунін, голова правління “Центру протидії корупції”. – Ми розцінюємо такий крок від представника однієї з найбільших фракцій парламенту виключно як наїзд на організацію з метою легалізації заявою депутата майбутніх наїздів фіскалів та правоохоронних органів на нас. Мета – забрати у нас статус неприбуткової організації”.

На думку активістів влада намагається йти російським сценарієм дискредитації антикорупційних громадських організацій.  “В Росії розігрувався схожий сценарій дискредитації громадських активістів, як  іноземних агентів, які відробляють великі іноземні гранти, – розповідає Дарина Каленюк, виконавчий директор організації. – Тепер українська постмайданна влада взялася за той же сценарій боротьби громадськістю”.

Активісти вважають, що демонстрація відео в стінах парламенту є політичною розправою. “Ми прогнозуємо наступний сценарій блокування роботи організації: початок перевірок, внаслідок яких організацію позбавлять статусу неприбуткової, а потім арешти через суди рахунків та вилучення документів, необхідних для діяльності”, – розповідає Олена Щербан, керівник юридичного відділу  організації, адвокат.

Центр протидії корупції був заснований в 2012 році і проходить щорічний фінансовий аудит. Серед основних грантодавців організації є посольства США, Нідерландів, Чехії, а також міжнародні фонди та організації.