Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Поліція не вважає криміналом підробку документів на 600-мільйонному тендері на ремонт Шулявського мосту

Печерська поліція м. Києва повідомила, що не бачить криміналу в тому, що компанія, пов’язана із народним депутатом Максимом Микитасем, подала підроблені документи на тендер з реконструкції Шулявського мосту в столиці. Вартість ремонту мосту склала майже 600 млн грн.

Про це йдеться у відповіді Печерського управління поліції м. Києва Центру протидії корупції. “На підставі зібраних матеріалів перевірку по Вашому зверненні припинено, в зв’язку з відсутністю будь-яких ознак кримінального правопорушення”, –  зазначено у відповіді.

Річ у тім, що юристи ЦПК надіслали заяву про злочин до Національної поліції України з підтверджувальними фактами підробки документів під час проведення тендеру на ремонт Шулявського мосту. Мова йде про учасника закупівлі ТОВ “Спецбуд-Плюс”, який подав довідку начебто від ДП “Державний будівельний комбінат” Управління справами Апарату Верховної України. Згодом держпідприємство саме визнало, що такої довідки фірмі не надавало.

Така відповідь свідчить про те, що справу просто-напросто закриють або вже закрили. Це показує, що в нас можна підробляти офіційні бланки, документи для тендерів і ніякого порушення правоохоронці в цьому не побачать, а відповідно – покарання також не буде”, – коментує юрист ЦПК Денис Свириденко.

Окрім того, поліція охарактеризувала заяву про злочин “зверненням громадян” та перекинула справу на дільничних інспекторів, які, наприклад, займаються побутовими крадіжками, а не підробкою документів у тендерах на сотні мільйонів гривень. Нагадаємо, Центр протидії корупції оскаржував закупівлю КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” на реконструкцію  Шулявського мосту за 598,50 млн грн. Згодом прокуратура Києва №6 повідомила про відкриття кримінального провадження. Також ЗМІ з’ясували, що ця компанія та фірма-переможець пов’язані із відомим столичним забудовником та нардепом Максимом Микитасем, який є добрим знайомим мера Києва Віталія Кличка.