Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Поліцейський, який напідпитку скоїв ДТП в Запоріжжі, уникнув покарання

Підполковник управління поліції в Запорізькій області Валерій Васильчук, який 29 грудня 2016 року скоїв резонансне ДТП у нетверезому стані, не був звільнений з органів через водіння на підпитку, а пішов зі служби за власним бажанням – через хворобу.

Про такі результати службового розслідування щодо Васильчука повідомив Голова Національної поліції Сергій Князєв у відповідь на запит Центру протидії корупції, направлений на прохання активістів народним депутатом Єгором Соболєвим.

За словами Князєва, 17 січня керівництво Нацполіції в Запорізькій області за фактом ДТП провело службове розслідування, за результатами якого за грубе порушення службової дисципліни Васильчука планували притягнути до суворої відповідальності у вигляді звільнення.

“Але, враховуючи те, що Наказом Головного управління Нацполіції в Запорізькій області від 13 січня Васильчука звільнено через хворобу, обмежились цим”, – зазначив Князєв.

Не виключено, що Васильчук зробив все, щоб звільнитись саме через хворобу, бо така процедура є підставою для збереження всіх пільг. Якби підполковника звільнили через скоєння ДТП в нетверезому стані, тоді про збереження пільг не йшлося би.

Як відомо, Васильчук став учасником ДТП, яке трапилось 29 грудня 2016 року, о 19:20, на Соборному проспекті в Запоріжжі. Підполковник керував авто “Mitsubishi Galant” з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

В протоколі поліцейських, які оформляли ДТП, йдеться, що Васильчук від проходження огляду на стан сп’яніння на місці аварії відмовився. Водночас в ухвалі судді Орджонікідзевського райсуду Запоріжжя Юлії Геєць повідомляється, що Васильчук все-таки пройшов медогляд в обласному клінічному диспансері вже після ДТП. На цій підставі суддя закрила проти нього провадження. Про результати медогляду суддя вирішила не згадувати.

Представники Нацполіції оскаржили дивне рішення судді Геєць в Апеляційному суді Запорізької області. Однак суддя В’ячеслав Білоконев скаргу відхилив, мовляв, у поліцейських немає повноважень подавати відповідні скарги.

Активісти наполягають на покаранні судді Геєць, яка своїм рішенням дозволила Васильчуку вийти на волю.