Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Підлеглий Луценка, який їздить на авто 91-річної бабусі, уникнув звільнення

Генеральна прокуратура не побачила порушень в тому, що прокурор управління нагляду за фіскальними органами Олександр Амплеєв не вказав у декларації елітне авто, записане на 91-річну бабусю, на якому їздить на роботу.

Про такі результати службового розслідування щодо Амплеєва повідомила Генеральна інспекція ГПУ у відповідь на запит Центру протидії корупції.

“За результатами службового розслідування фактів порушень порядку подання декларацій та недостовірного декларування майна Амплеєвим не встановлено”, – йдеться у відповіді заступника начальника управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Геннадія Путято.

Ampliev

Нагадаємо, у вересні 2016 року журналісти програми “Схеми” виявили, що співробітник Генеральної прокуратури Олександр Амплеєв не вказав в декларації майно, яким користується.

Згідно з декларацією, той не мав ні автомобіля, ні власного житла. Водночас журналісти зафіксували його на дорогому авто біля приватного будинку. Прокурор пояснив, що будинок належить його дружині, а дороге авто – бабусі.

Після цього генпрокурор Юрій Луценко заявив, що не виключає звільнення прокурора Амплієва: “Минулої п’ятниці я побачив розслідування тележурналістів, які зафіксували одного працівника прокуратури біля триповерхового будинку з розкішним автомобілем. Цей діяч, посміхаючись у телекамеру, сказав: мовляв, не маю стосунку до цього будинку, це моєї дружини, а цей автомобіль – моєї мами. І при цьому він дуже знущально сміявся у камеру. Я думаю, що вже до кінця цього тижня він буде звільнений з прокуратури”.

Згодом за ініціативи Луценка була створена Генеральна інспекція, яка має звільняти прокурорів, стиль життя яких не відповідає доходам. “Курс на очищення прокуратури серйозний, розраховую, що генеральна інспекція буде впливати на події”, – заявляв генпрокурор. Проте слова розійшлись з ділом, і Амплеєв залишився в органах прокуратури. Це не вперше ГПУ покриває прокурорів, які надають недостовірну інформацію в деклараціях про доходи.

Додамо, що до працівника Генінспекції Путято, який і надіслав нам відповідь стосовно Амплеєва, теж є питання. В декларації дружини Путято Альони, яка працює в Національній поліції, вказано, що у сімейства ні у власності, ні в оренді немає жодної нерухомості. Де проживають прокурор та працівниця поліції – незрозуміло.