Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Печерський суд зобов’язав столичну прокуратуру розслідувати квартири Насірова

Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Центру протидії корупції та зобов’язав прокуратуру міста Києва внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо незадекларованої нерухомості голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, та розпочати досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

“У заяві про злочин, направленої до Шокіна, ми вимагали порушити провадження за ст. 366-1 Кримінального Кодексу – декларування недостовірної інформації. Тобто, тепер столична прокуратури має почати досудове розслідування саме за цією статею, а не за будь-якою іншою – на власний розсуд”, – пояснює Андрій Савін, юрист Центру протидії корупії. “Київська прокуратура, куди перекинули нашу заяву про злочин, має внести ці відомості до Реєстру, але ми сподівємося, що розслідувати справу будуть детективи Антикорупційного бюро, адже Насіров – їх клієнт” – каже юрист.

Відповідно до чинного Кримінального Кодексу України, “подання завідомо недостовірних відомостей у декларації “карається позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років”.

Як відомо, раніше, Апеляційний суд Києва зобов’язав Печерський райсуд столиці переглянути своє рішення, яким той відмовився зобов’язати прокуратуру міста Києва розпочати провадження щодо незадекларованих квартир голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Довідково:

 • Перший заступник Голови ДФС України Білан С.В. відмовив Центру протидії корупції у наданні результатів майнової перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, а також перевірки декларації за 2014 рік Насірова Р.М., та повідомив, що висновок про перевірку Насірова Р.М. скеровано до Секретаріату Кабінету Міністрів України.
 • Голова Нацдержслужби Ващенко К.О. також відмовив у наданні акту за результатами службової перевірки Нсірова, який “спрямовано до Кабінету Мінстрів України для розгляду та прийняття рішення”, проте повідомив, що “під час службового розслідування враховано інформацію про наявність у Насірова Р.М. ще однієї не задекларованої нерухомості в м. Лондон”.