Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Печерський суд не хоче розглядати справу проти заступника міністра молоді та спорту

Печерський суд Києва свідомо затягує розгляд справи про конфлікт інтересів у діях першого заступника міністра молоді та спорту Ігоря Гоцула. За три місяці суд так і не провів засідання, хоча строк притягнення до відповідальності у справі спливає вже 6 червня.  

Справа в тому, що заступник міністра перебуваючи на посаді Президента Федерації легкої атлетики, сприяв виділенню 86 мільйонів бюджетних коштів на користь очолюваної ним же федерації.

У жовтні 2017 року Центр протидії корупції звернувся до Національної агенції з питань запобігання корупції із заявою щодо конфлікту інтересів у діях першого заступника Міністра молоді і спорту Ігора Гоцула.  цього приводу НАЗК відповіло, що вони вже отримали аналогічне звернення від народного депутата та перевіряють вказані факти.

У березні 2018 року НАЗК скерувало до Печерського суду Києва протокол про адміністративне порушення, а саме вчинення особою дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Печерський суд декілька разів призначав розгляд справи і щоразу відкладав через начебто “завантаженість судді”.

Так, останнє засідання мало відбутися 31 травня, проте його справу взагалі зняли з розгляду і знову через “завантаженість судді”. Це при тому, що тримісячний строк для притягнення до відповідальності замміністра закінчується 6 червня 2018 року, тобто вже за 5 днів. Розглядати справу мав заступник голови Печерського суду, суддя Білоцерківець О.А.

“Помічник суддів сказав, що орієнтовно справу призначили аж на серпень, що по суті означає автоматичне закриття провадження у зв’язку з закінченням строків притягнення до відповідальності”, — коментує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин.  — У юристів таке свідоме затягування справи з подальшим закриттям називається “протягнути справу”. Це стандартна схема “відмазування” порушників від відповідальності в судах”, — додає юрист.

Цікаво, що в січні цього року заступника міністра Гоцула вже намагалися притягнути до відповідальності за несвоєчасне заповнення декларації. Проте справу закрили у зв’язку із закінченням строків притягнення до відповідальності.