Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Парламент вирішив запросити експертів Венеційської комісії для роз’яснень про антикорсуд

Голова Верховної Ради та представники парламентських фракцій і груп вирішили запросити представників Венеційської комісії для роз’яснень рекомендацій комісії та підготовки Закону «Про Вищий антикорупційний суд» до другого читання.

Це відбулося 25-27 березня у Швейцарії під час наради між представниками всіх фракцій та груп Верховної Ради щодо реформи Парламенту, а також за головуванням Андрія Парубія та за посередництвом колишнього Президента Європарламенту Пета Кокса. Однією з ключових тем обговорення стало створення Вищого антикорупційного суду в Україні.

Нагадаємо, що 1 березня депутати ухвалили в першому читанні внесений Президентом законопроект про Вищий антикорупційний суд. Наразі законопроект готується до другого читання. Вимогою громадськості та міжнародних експертів є врахування рекомендацій Венеційської комісії, зокрема право вето для міжнародних експертів.

Висновки, прийняті під час наради у Швейцарії 25-27 березня 2018: