Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Парламент у першому читанні ухвалив зміни до КПК. Що вони передбачають?

У вівторок, 10 вересня, Верховна Рада ухвалила у першому читанні закон №1009, який передбачає низку масштабних змін в Кримінально-процесуальному кодексі України. За нього проголосували 297 депутатів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства вніс до парламенту Президент України Володимир Зеленський.

Глава держави пропонував Раді скасувати обмеження слідчих дій щодо народних депутатів вже зараз, не чекаючи змін до Конституції про зняття недоторканності. Це було цілком логічно, оскільки Кодекс значно розширює депутатський імунітет у порівнянні з Конституцією. Проте депутати на це не погодились і відтермінували ці зміни до 1 січня 2020 року. 

Також законом передбачається надання НАБУ та ДБР права на самостійне зняття інформації з каналів зв’язку (прослуховування).

Крім того, цей закон скасовує так звані “правки Лозового” – обмеження терміну досудового розслідування до оголошення підозри. Через ці норми слідчі не могли обробити необхідний обсяг інформації та зібрати потрібні докази.

Відповідно до тексту, слідчим і прокурорам відтепер дозволяється призначати експертизи, а стороні захисту (адвокатам) – самостійно залучати експертів. Скасовується також державна монополія на експертизи у кримінальних справах.

Це не єдині зміни до КПК, запропоновані Зеленським. Більше про цей законопроект та інші надважливі пропозиції у сфері реформи судів, прокуратури, антикорупції та кримінальної юстиції читайте в нашому матеріалі для Української правди.