Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ВІДЕО — Оголошений у розшук нападник на Шабуніна спокійно розгулює Урядовим кварталом у Києві

Сьогодні 22 грудня близько 18.00 голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін та виконавчий директор Дар’я Каленюк зустріли Ростислава Федорка, який у липні 2018 напав на Віталія під стінами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Ми звернулися до Національної поліції та розповіли про цю зустріч. Надіємось, це допоможе їм зловити Федорка, якого оголосили в розшук МВС.

Нагадаємо, що 5 місяців тому 17 липня 2018 під стінами САП Федорко та ще один молодик облили Віталія Шабуніна зеленкою. Через це Віталію діагностували хімічні опіки обох очей.

17 липня, коли активісти прийшли на акцію “Холодницький, пакуй рюкзак  і на вихід” під стінами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури їх вже чекав контрмітинг на чолі з Іллею Кивою — екс-радником міністра внутрішніх справ Аресена Авакова.

Через кілька днів після нападу активісти провели своє міні-розслідування та встановили, що один із нападників — активіст “Братства” Дмитра Корчинського Ростислав Федорко.

Згодом у вересні 2018 Федорко прийшов на акцію “Ніч на Банковій”, де люди вимагали розслідування нападів на активістів.

Ми вважаємо обурливою бездіяльність поліції та прокуратури, які лише за 5 місяців після нападу встановили, хто напав на голову правління ЦПК, а зараз не можуть чи не хочуть його затримати.