Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Одеський суд хотів віддати понад 60 млн грн компанії, яку притягували до відповідальності

Центр протидії корупції змусив Одеський суд передумати укладати договір на ремонт свого приміщення за понад 60 млн грн із компанією, яку притягували до відповідальності за змови торгах.

У серпні 2018 року Одеський окружний адміністративний суд організував тендер на капітальний ремонт свого приміщення. На торги вийшло лише дві компанії. Переможцем стало приватне підприємство “А.Р.Б.” із пропозицією 62 856 788 грн.

Однак ця компанія взагалі не могла брати участь у тендері, адже рішенням 30 червня 2016 року Антимонопольний комітет України притягнув її до відповідальності через змову під час публічних закупівель.

Таким чином, підприємство позбавили можливості брати участь у тендерах протягом трьох років  — до 2019 включно.

Компанія навмисне подала неправдиву довідку про те, що не притягувалася протягом останніх трьох років до відповідальності через антиконкурентні узгоджені дії на торгах.

“Дивно, що Одеський суд навіть не перевірив достовірність інформації, вказаної у довідці. Хоча ці відомості є на офіційному сайті АМКУ, — коментує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин. — Згідно з законом, компанія відсторонюється від участі у публічних закупівлях на три роки, якщо її притягували до відповідальності через змову на торгах”, — додає юрист.

Після звернень юристів ЦПК до Держаудитслужби та Одеського суду.  Останній наступного дня після отримання нашого листа прийняв рішення про відхилення покараного за змови учасника.

Детальніше про оскаржені юристами ЦПК закупівлі дивіться на сайті ukr.aw. Загалом за час роботи організації активісти не дали роздерибанити понад 4,3 млрд грн.