Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Антикорсуд має запрацювати 5 вересня 2019

Вищий антикорупційний суд України має запрацювати 5 вересня 2019. Таке рішення ухвалили судді Антикорсуду під час голосування на перших зборах.

Хоча раніше, відповідно до зобов’язань України перед Міжнародним валютним фондом, суд мав почати роботу до кінця червня 2019.

Запуск суду у вересні може стати причиною закриття справ проти топ-корупціонерів, які зараз уже слухаються. Деякі зі справ розглядають із блискавичною для українських судів швидкістю, наприклад, щодо мера Одеси Геннадія Труханова.

З дня початку роботи суду справи щодо топ-корупції, як нові, так і ті, що вже слухаються, мають бути передані до Антикорупційного суду.

Антикорсуд розпочне з початку розглядати справи, які не завершили слухати в інших судах. ВАС також розглядатиме клопотання щодо проведення слідчих дій, у тому числі негласних, у справах НАБУ та САП.

Зауважимо, що під час зборів антикорсудді також обрали голову суду та його заступника.

Головою стала суддя Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич, а її заступником Євген Крук.

Для забезпечення незалежності Вищого антикорупційного суду необхідно також обрати гідного голову апарату та працівників апарату суду.  

Наразі тимчасовим головою апарату цього суду призначений Олексій Жуков — екс-прокурор ГПУ, пов’язаний із заступницею голови Державного бюро розслідувань Ольгою Варченко.