Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Неконституційність “незаконного збагачення” означатиме амністію для всіх посадовців — громадськість

11 ключових антикорупційних організацій закликали Конституційний суд не ставити майбутнє України під загрозу заради бажання політичної еліти безкарно грабувати країну.  

26 лютого з’явилася інформація про те, що Конституційний суд визнав неконституційною  статтю Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за незаконне збагачення посадовців.

За словами громадськості, таке рішення Конституційного суду призведе до закриття як мінімум 50 справ щодо ймовірного незаконного збагачення топ-посадовців, які наразі розслідує Національне антикорупційне бюро. Закриють також усі такі справи, які наразі слухаються у судах.

Більше того, декриміналізація незаконного збагачення порушує міжнародні зобов’язання України та може призвести до припинення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

“Декриміналізація незаконного збагачення фактично означатиме забезпечення безкарності чиновників ціною значних фінансових проблем для всіх українців”, — йдеться у заяві громадських організацій.

У заяві йдеться також про те, що всі суб’єкти е-декларування отримають індульгенцію на сумнівні стаки, набуті протягом останніх двох із половиною років, після введення в дію відповідальності за незаконне збагачення у новій редакції.

Концепція е-декларування посадовців, на думку громадськості, взагалі буде зруйнована. “Система декларування перетвориться із механізму викриття корупційних статків та ініціювання притягнення до відповідальності на системи інформування населення про збагачення чиновників”, — йдеться у заяві.  

Злочин брехні в декларації також втратить значення, адже якщо набуття невиправданого майна стане законним, то “потреба” у неправдивому декларування зникне.  

Громадські організації підкреслили також, що юридичних підстав вважати злочин незаконного збагачення неконституційним та таким, що порушує презумпцію невинуватості, немає.