Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

НАЗК “віддячило” Холодницькому за злиття кримінальної справи Наталії Корчак

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) не побачило конфлікту інтересів у Холодницького, який ухвалив рішення у кримінальній справі, фігурантом якої є його друг.

Про це стало відомо з відповіді агентства, яке понад 7 місяців проводило перевірку за зверненням Центру протидії корупції (ЦПК).

За місяць до цих результатів, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький удруге відмовився погодити підозру членкині та екс-голові НАЗК Наталії Корчак.

У квітні 2018 року ЗМІ опублікували відео, на якому помічник народного депутата України Олега Ляшка Олександр Богачов разом із міським головою Вишневого Іллею Діковим запропонували хабар в.о. міністра охорони здоров’я України Уляні Супрун. Цю справу розслідувало Національне антикорупційне бюро.

У квітні 2018 року НАБУ опублікувало так звані “акваріумні” плівки Назара Холодницького. На плівках чітко зафіксовано, як керівник САП у кримінальній справі про хабар Супрун, намагався допомогти меру міста Вишневого Іллі Дікову.

Зокрема Холодницький попередив одного з фігурантів справи —  свого друга Сергія Кафтю про обшуки, які готуються та вимагав надавати детективам НАБУ неправдиві покази, які вигідні для Дікова.    

Як результат, керівник САП в інтерв’ю ЗМІ заявив, що у справі про хабар Супрун, немає доказів. Він також замінив усіх прокурорів у цій справі на інших. Таке рішення керівника САП є грубим порушенням антикорупційного законодавства, оскільки він ухвалив його в умовах реального конфлікту інтересів.  

“Назар Холодницький ухвалив рішення у кримінальний справі, у якій мав приватний інтерес. Таким інтересом є намагання допомогти фігуранту справи уникнути кримінальної відповідальності. Відтак керівник САП не мав права змінювати групу прокурорів, а був зобов’язаний про це повідомити Генпрокурора”, — коментує юрист ЦПК Андрій Савін.

Таким чином, “не побачивши” таке очевидне порушення, НАЗК віддячило Холодницькому, який раніше “закрив очі” на наявні ознаки злочину в діях Корчак.

До слова на “акваріумних” плівках також зафіксовано, що Холодницький надавав незаконні вказівки прокурорам САП, не погоджувати НАБУ проведення остаточних слідчих дій по справі. Це своєю чергою заблокувало розслідування.